Hotele pięciogwiazdkowe w Sztokholmie

Hotele tej kategorii to obiekty, które mogą poszczycić się najwyższym standardem. Zlokalizowane najczęściej w centrum Sztokholmu, w prestiżowych lokalizacjach, gwarantują wysoką jakość obsługi oraz ponadprzeciętny komfort.


Polecane hotele 5-gwiazdkowe w Sztokholmie

Wśród polecanych hoteli pięciogwiazdkowych w Sztokholmie warto wymienić chociażby hotel Hilton Stockholm Slussen, hotel Sheraton czy Grand Hotel. Poniższa lista pozwoli zapoznać się z najpopularniejszymi hotelami tej kategorii w Sztokholmie.


Nobis Hotel Nobis Hotel - ten świetny pięciogwiazdkowy hotel w centrum Sztokholmu zapewni wszystko, co potrzebne do wypoczynku nawet najbardziej wymagającym gościom. Położony w przepięknym budynku z XIX wieku obiekt oferuje luksusowe pokoje z łazienkami wyłożonymi marmurem. Pokoje są oczywiście klimatyzowane, posiadają telewizję oraz odtwarzacz DVD. Goście mogą korzystać z nowoczesnego fitness clubu. Położenie hotelu jest idealne zarówno dla osób, które przybywają do Sztokholmu w celach biznesowych, turystycznych, czy rozrywkowych. Tych ostatnich z pewnością zadowoli bliskość placu Stureplan, gdzie można znaleźć wiele popularnych klubów nocnych. Informacje
Opinie
Rezerwacja
Hilton Stockholm Slussen Hilton Stockholm Slussen - położony w pobliżu dzielnicy Södermalm, ale też niedaleko sztokholmskiej starówki, ten pięciogwiazdkowy hotel może poszczycić się świetną lokalizacją w sercu Sztokholmu. Pokoje, z których najczęściej widać zatokę Riddarfjärd zostały zaprojektowane zgodnie z najlepszymi tradycjami szwedzkiej architektury. Goście tego hotelu mogą korzystać z siłowni i sauny. Bliskość stacji metra ułatwia podróż do wielu miejsc w Sztokholmie. Hotel polecany przez gości ze względu na wysoki standard, świetną lokalizację oraz profesjonalne podejście do klienta. Informacje
Opinie
Rezerwacja
Wszystkie noclegi w Sztokholmie (mapka)...
Wszystkie hotele w SztokholmieŻeby znaleźć wszystkie dostępne w wybranym terminie hotele w Sztokholmie należy podać liczbę osób oraz wybrany termin pobytu: